Субота, 2 Березня, 2024

Як генерувати персональні шпалери на Android

Мати свіжий вигляд смартфона щодня досить легко. Для цього можна встановлювати нові шпалери на робочий стіл. А щоб не витрачати час на пошук потрібних, можна зробити так, щоб гаджет генерував їх автоматично.

1. Material Wallpapers: Infinite

Якщо вам подобається сучасний стиль дизайну Google, тоді ви можете мати шпалери схожого вигляду. Для цього скористайтеся утилітою Material Wallpapers. Вона генерує випадкові шпалери залежно від вказаних вами слів. Одним з таких буде ваше ім’я – утиліта попрохає обов’язково його ввести. Кожні створені шпалери матимуть якесь відношення до вашого імені.

2. Tapet – Infinite Wallpapers

У Tapet закладений набір шаблонів, які ви можете модифікувати під себе. На основі цих даних утиліта випадково генерує картинку для шпалер.

3. PolyGen – Create Polygon Art

Любителям прямих ліній найкраще підійде програма  PolyGen. Вона генерує шпалери на основі геометричних фігур, до яких ви можете змінювати колір та шаблони розміщення. При цьому ви можете навіть використати власні фотографії – програма автоматично обробить їх полігонами та дозволить додати штрихів при ручному редагуванні.

4. Wallpaper Generator

Ця утиліта дозволяє створювати шпалери на основі вибраних вами шаблонів. Вибір останніх досить широкий – стиль material design, текстури, прозорі форми тощо. При цьому у Wallpaper Generator ви можете повністю змінити вибраний шаблон, переміщувати його, масштабувати, а також використовувати різноманітні ефекти для фінального зображення.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися