Четвер, 25 Липня, 2024

Як грати в Pokemon Go з вимкненим екраном

Насолоджуватися найпопулярнішою мобільною грою сьогодення і при цьому не «вбивати» акумулятор свого смартфона було неможливо, адже Pokemon Go працює лише при ввімкненому екрані. Як тільки ви натиснете на апараті кнопку живлення, гра відразу переходить в режим очікування і ставить на паузу все, що виконувала. Проте є спосіб грати в Pokemon Go та повільніше розряджати акумулятор мобільника.

Для цього знадобиться безплатна утиліта Battery Extender GO. Вона також придатна не лише для Pok?mon Go, а й для інших програм, що потребують активного екрана. При цьому користуватися нею можна без наявності рут-доступу в телефоні.

11

Користуватися утилітою просто: запустіть її та виберіть, як вмикати екран. Серед доступних опцій – одинарний, подвійний тапи та кнопки гучності. Щоб відключити екран, відкрийте шторку з повідомленнями та клацніть на повідомленні з логотипом Battery Extender GO та написом «Tap here to save battery».

22

Екран миттєво відключиться, але всі інші модулі телефона продовжать працювати в активному режимі. Як тільки поряд виявиться покемон, телефон відразу завібрує. Активуйте дисплей вказаним раніше способом, і ви побачите, що гра Pok?mon Go не припиняла працювати.

Головна умова користування Battery Extender GO – у жодному разі не натискати кнопку живлення. Це переведе телефон у режим очікування, і Pok?mon Go перейде в режим паузи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися