Як контролювати споживання мобільного інтернету на Android

Щоб не довелося платити додаткові гроші варто контролювати споживання мобільного інтернету та залишатися в межах обсягу пакетного трафіку. Ось як контролювати споживання на Android.

При вичерпанні включеного в тарифний пакет обсягу трафіку часто підключаються додаткові обсяги за додаткові гроші. Іноді таке підключення відбувається автоматично. Щоб не довелося платити додаткові гроші варто контролювати споживання мобільного інтернету та залишатися в межах обсягу пакетного трафіку. Ось як контролювати споживання на Android.

Установіть ліміт переданих даних

Смартфон Android пропонує функцію попередження про наближення до встановленого ліміту трафіку. Також можна встановити інший ліміт, при досягненні якого телефон автоматично вимкне передачу мобільних даних.

Перейдіть до Налаштувань і увійдіть в розділ Мережа та Інтернет, після чого зайдіть в пункт Інтернет і торкніться значка шестірні поруч із назвою мобільного оператора.

Зверху відображається кількість даних, які телефон використав протягом поточного платіжного циклу. Прокрутіть сторінку вниз та виберіть Попередження та обмеження даних.

Торкніться циклу використання мобільних даних. Це дозволить встановити день, коли для вас починається черговий цикл оплати.

Увімкніть Попередження про дані та встановіть ліміт спрацювання.

На цій же сторінці увімкніть перемикач Установити ліміт даних. Це повністю вимкне мобільний інтернет в телефоні при досягненні ліміту.

Використовуйте режим заощадження даних

При використанні Android 8.0 або новіше телефон також може запропонувати режим заощадження даних. Він запускається, коли телефон використовує мобільний інтернет. У ньому програми та служби, які не використовуються активно, перестають передавати дані у фоновому режимі.

Увімкніть режим заощадження даних, зайшовши до Налаштування > Мережа та Інтернет > Заощадження даних. Активуйте Використовувати заощадження трафіку.

Вручну дозвольте деяким програмам, наприклад, месенджерам, продовжити передачу даних у фоновому режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я