Як конвертувати зображення у JFIF в JPG на Windows або Mac

Це старіша версія популярного сьогодні формату JPG. Файл у JFIF використовує принципи стиснення JPG і його можна легко конвертувати у стандартний JPG.

Якщо ви отримали чи завантажили фотографії у форматі JFIF – не варто думати, що це опечатка. Це старіша версія популярного сьогодні формату JPG. Файл у JFIF використовує принципи стиснення JPG і його можна легко конвертувати у стандартний JPG.

Як перетворити JFIF в JPG в Windows

Більшість фото- та графічних програм у Windows розпізнають будь-який файл JFIF як JPG, що полегшує відкриття файлу. Потім можна скористатися командою «Зберегти як», щоб зберегти його у форматі JPG. Ось як це зробити в Paint:

  1. Запустіть Paint.
  2. Відкрийте файл JFIF. Можна перетягнути JFIF у відкрите вікно Paint або знайти його, натиснувши Файл, а потім Відкрити.
  3. Натисніть Файл, потім Зберегти як, а потім виберіть формат JPEG Picture. Вкажіть, в якому місці на диску потрібно зберегти новий файл.

Як перетворити JFIF в JPG на Mac

Незважаючи на те, що формати файлів JFIF і JPG практично ідентичні, MacOS не має вбудованих засобів для розпізнавання файлів із розширенням .jfif. Однак програми для Mac можуть відкривати файли JFIF, якщо змінити розширення файлу на JPG.

  1. Запустіть Finder, а потім знайдіть файл JFIF, який потрібно конвертувати.
  2. Клацніть ім’я файлу, зачекайте трохи і клацніть ще раз. Тепер ви можете редагувати назву файлу.
  3. Змініть розширення файлу з .jfif на .jpg і натисніть Enter.
  4. У спливаючому діалоговому вікні підтвердьте, що хочете внести цю зміну.

Програмне забезпечення для фотографій на Mac тепер відкриватиме файл, як ніби це JPG. Збережіть файл як JPG, щоб переконатися, що структура файлу на 100% сумісна з форматом файлу JPG. Для цього:

  1. Двічі клацніть файл, і він з’явиться в програмі Попередній перегляд.

2.У рядку меню натисніть «Файл», а потім «Експорт».

3. У розділі «Формат» діалогового вікна встановіть ім’я та місце призначення файлу, а потім натисніть «Зберегти».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я