Як створювати додатки для Android без навичок програмування

Для створення мобільного додатка APK, не маючи жодних навичок програмування, можна скористатися сервісом

Мобільний додаток сьогодні повинен мати кожен, навіть якщо той не зовсім потрібен. Адже маркетологи обіцяють збільшення аудиторії, зростання лояльності клієнтів, цінну аналітику та багато іншого. Більшість додатків для сервісів сьогодні – це звичайний урізаний у можливостях веб-браузер. Отримати аналогічну обгортку, перетворивши свій сайт на додаток APK для Android, можна за кілька хвилин без необхідності наймати дорогих програмістів.

Для створення мобільного додатка APK, не маючи жодних навичок програмування, можна скористатися сервісом AppsGeyser. Він безкоштовний і має багато варіантів шаблонів додатків: месенджер, веб-сайт, браузер, крокомір, фоторедактор, електронна книга та інші. Для роботи із сервісом необхідно в ньому попередньо зареєструватися.

Щоб перетворити веб-сайт на APK, необхідно вибрати шаблон «Веб-сайт». Згідно з підказками майстра створення, вкажіть URL сайту, виберіть колір оформлення, вкажіть ім’я додатка, завантажте його логотип. Клікнувши на віртуальному телефоні справа, можна отримати попередній вигляд додатка.

Для створення окремих вкладок із рубрик сайту перейдіть на вкладку Tabs та додавайте посилання на відповідні сторінки. Наприклад, можна зробити вкладки «Новини», «Статті», «Поради» тощо.

Вкладка Advanced дозволяє детальніше налаштувати майбутню програму, особливо якщо планується її публікувати в магазинах додатків, з Google Play включно. Однак для першої спроби її можна ігнорувати.

Після цього перейдіть на сторінку Publish та натисніть кнопку Save My App. Прокрутіть сторінку до фрази Get My App і натисніть Download. Дочекайтеся генерації APK і завантажте його.

На пристрої отриманий додаток виглядає наступним чином:

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я