Майже півроку Mobile ID: перша статистика

Вперше послуга цифрової ідентифікації особистості Mobile ID була запущена в комерційну експлуатацію в серпні 2018 року

Фахівцям Vodafone надійшло на сьогоднішній день більше 1000 заявок від клієнтів на підключення послуги Mobile ID. Перші 100 українців отримали «мобільні паспорти» безкоштовно в рамках проекту Vodafone Smart City Kharkiv. Керівник проекту Mobile ID в Vodafone Україна Юлія Яхнівська каже, що попит на Mobile ID свідчить про те, що українці готові до використання нових технологій у повсякденному житті, особливо тих, які спрощують отримання адміністративних послуг

Вперше послуга цифрової ідентифікації особистості Mobile ID була запущена в комерційну експлуатацію в серпні 2018 року – клієнти Vodafone в Україні змогли отримувати електронні послуги шляхом віддаленої ідентифікації, а також користуватися електронним цифровим підписом за допомогою мобільного телефону, яка є юридично значимим аналогом власноручного підпису власника. Послуга діє по всій Україні. Придбати спеціалізовану карту з Mobile ID можна в магазинах Vodafone в Києві і Харкові, а найближчим часом – у всіх великих містах України.

Mobile ID від Vodafone Україна інтегрована в системи електронного документообігу, міські портали і державні сервіси, які будуть працювати з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації (Gov ID). Ще понад 100 різних сервісів для приватних користувачів і бізнесу знаходяться в процесі інтеграції технології Mobile ID. Серед них банки, електронні платформи медичних послуг для населення, різні системи електронного документообігу та подання фінансової звітності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я