Середа, 24 Липня, 2024

Як на Android одночасно запустити два однакових додатки

Незважаючи на все багатство функцій, пристрої з Android мають чимало обмежень. Наприклад, можна використовувати кілька облікових записів Google, однак лише один обліковий запис Facebook або Instagram. З одного боку, це правильно, однак є чимало винятків. Наприклад, коли окрім персональної сторінки є ще декілька, наприклад, компанії, або ви створили акаунт для вашого домашнього улюбленця і дописуєте від його імені.

Обійти обмеження досить легко. Встановіть з магазину Play додаток 2Face – Multi Accounts  або як альтернативу AppClone – Multi Account. Обидва додатки мають майже ідентичні функціональні можливості, однак залежно від моделі гаджета та версії ОС працюють по-різному.

clone-app_1

У головному меню програми натисніть на піктограму Facebook, щоб створити копію додатка. Його ярлик автоматично з’явиться на робочому столі. Клон месенджера Facebook буде створений автоматично. Натисніть на знак «+» у нижньому правому кутку, щоб створити копії інших додатків.

clone-app_2

Просто запустіть копію додатка, введіть дані логін-пароль і користуйтесь.

Застереження: даний метод працює не ідеально. Програма може зависати, а клони додатків не будуть працювати. Зокрема, така картина властива Android 7.0-7.1. Також деякі додатки можуть скаржитися на відсутність облікового запису Google на пристрої і працювати нестабільно.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися