Четвер, 25 Липня, 2024

Uber почала збирати дані про переміщення пасажирів у фоновому режимі

uber

У свіжому оновленні додатка Uber під номером 3.222.4 компанія змінила політику збору даних про місцеперебування користувачів. Раніше дані відправлялися на сервери компанії тільки тоді, коли програмою активно користувалися. Тепер утиліта шпигує за користувачем увесь час, навіть коли вона у фоновому режимі.

Uber, звісно, запевняє, що не збирається робити щось погане із цією інформацією. Компанія заявила, що їй потрібно трохи більше даних про місцеперебування користувачів для поліпшення сервісу. А запитувати дозвіл на постійний доступ до цих даних їй доводиться через структуру дозволів на мобільних пристроях.

Тепер Uber починає збирати дані про переміщення в момент відправлення запиту на поїздку. Uber також хоче знати, як часто люди переходять дорогу після висадки. За словами представника компанії, після висадки пасажири не повинні мати ніяких проблем з дорожнім рухом. Uber хоче переконатися, що людей завжди висаджують у безпечних місцях.

Електронний інформаційний центр конфіденційності (EPIC) подав до американської торгової палати FTC скаргу на Uber. Експерти центру називають нововведення незаконним та неприйнятною практикою. Uber запевняє, що перед тим, як почати збирати фонові дані про місцезнаходження, вона отримує на це дозвіл користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися