Як на Android Oreo увімкнути режим «картинка в картинці»

Спочатку перевірте, які додатки підтримують режим «картинка в картинці». Для цього в налаштуваннях смартфона зайдіть у меню «Додатки та сповіщення» і перейдіть у «Спеціальний доступ додатків».

Не знаєте, як з більшою користю застосувати великий екран свого смартфона? Спробуйте режим «картинка в картинці», який доступний власникам девайсів Android Oreo. У ньому на дисплеї одночасно можна запустити кілька вікон сумісних додатків.

Спочатку перевірте, які додатки підтримують режим «картинка в картинці». Для цього в налаштуваннях смартфона зайдіть у меню «Додатки та сповіщення» і перейдіть у «Спеціальний доступ додатків». Відкрийте пункт «Картинка в картинці», щоб побачити список сумісних програм. Активувати роботу додатка в багатовіконному режимі можна в меню «Додатки та сповіщення» в підменю «Інформація про додатки».

Наприклад, ви хочете дивитися відео YouTube і паралельно користуватися іншою програмою. Для цього запустіть додаток YouTube і почніть відтворення бажаного відео. Після цього натисніть кнопку «Додому», і можна запускати іншу програму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я