Неділя, 26 Травня, 2024

Android у 90 разів частіше «дзвонять додому», ніж iPhone

Ми звикли, що смартфони є шпигунами, і збирають про нас багато приватної інформації. Професор Університету Вандербільта Дуглас Шмідт обрахував, скільки насправді наші улюблені гаджети «дзвонять додому» – своїм розробникам Google та Apple -для передачі зібраних відомостей.

Особливо цікавиться життям користувачів Google. Навіть якщо смартфон не використовувати і залишити лежати, телефон на Android відрапортує у Google приблизно 40 разів. Смартфони iPhone зв’яжуться з серверами Apple всього 4 рази. Під час нормального використання Android його шпигунські модулі активізуються до 90 разів на годин. iPhone також починає активніше відправляти дані на сервери Apple – до 18 разів на годину. Google також збирає більше даних від користувачів iPhone, ніж сама Apple.

У Google відреагували на це дослідження як глибоко оманливе. У компанії сказали, що автор має конфлікт інтересів, оскільки кілька років назад він був свідком у судовій справі Oracle проти Google.

Пошукового гіганта все більше критикують за його методи збирання даних та їхні обсяги. Наприклад, цього місяця стало відомо, що Google зберігає дані про місцепереміщення користувачів Android та iPhone навіть якщо в налаштуваннях це заборонено.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися