Як на Android отримати доступ до сервісів iCloud

Якщо ви саме змінили iPhone на Android, ось як отримати доступ до сервісів Apple iCloud

Екосистеми в гаджетах зручні до моменту, коли не потрібно переходити на іншу платформу, наприклад, змінити iPhone на Android. У цей момент виявляється, що дружби між екосистемами немає, і користуватися сервісами від іншої платформи досить складно. Якщо ви саме змінили iPhone на Android, ось як отримати доступ до сервісів Apple iCloud.

Для синхронізації електронної пошти з iCloud необхідно скористатися опцією Gmail, яка дозволяє додати сторонній акаунт. У Gmail на смартфоні потрібно натиснути клавішу в правому верхньому кутку екрана, вибрати «Додати інший акаунт» та клацнути «Інший». Введіть свої дані для входу в iCloud та дочекайтеся завершення синхронізації.

Доступ до календаря iCloud на Android також відсутній, але можна перенести всі події в календар Google. Для цього у веб-браузері на ПК потрібно зайти у свій акаунт iCloud та перейти в календар. Знайшовши потрібний, натисніть «Поділитися календарем» та виберіть «Публічний календар». Скопіюйте посилання на нього, яке починатиметься на webcal://. Замініть webcal:// на http:// та натисніть Enter. Браузер запропонує завантажити файл .ics, який потім можна імпортувати в календар Google Calendar.

Синхронізація контактів у iCloud відбувається через експорт у файл формату vCard. Спершу на iPhone або iPad необхідно активувати збереження контактів у iCloud. Після цього в браузері потрібно відкрити контакти iCloud та вибрати необхідні для експорту, після чого клікнути «Експортувати vCard». Створений файл .vcf можна імпортувати в контакти свого акаунту Google.