Понеділок, 20 Травня, 2024

Windows 7 не дадуть вмерти: патчі випускатимуть ентузіасти

Операційна система Windows 7 у січні 2020 року завершить свій розвиток. І вона може повторити історію Windows XP, яку не хотіли відпускати користувачі настільки, що Microsoft згодилася спеціально продовжити випуск патчів. Не схоже, що Microsoft випускатиме патчі для Windows 7 після січня 2020 року. Тому група ентузіастів днями оголосила, що планує взяти на себе цю роботу.

Група 0patch сказала, що випускатиме власні мікропатчі для Windows 7 та Windows Server 2008 після завершення їхньої офіційної підтримки у Microsoft. Інформацію для випуску патчів братимуть з порад, які Microsoft випускає щовівторка з патчами для Windows 10. Фахівці 0patch визначатимуть вразливості високого рівня у Windows 7, після чого розроблятимуть докази використання цих вразливостей. Наступним кроком буде підготовка патчу, що закриває таку діру.

«Як тільки ми матимемо доказ працездатності і знатимемо, як вразливість виправили люди, що розбираються в коді Windows найкраще (розробники Microsoft), ми портуємо їхній код у вигляді серії мікропатчів для вразливих ділянок Windows 7, – йдеться в офіційному коментарі групи. – Після додаткового тестування ми опублікуємо ці мікропатчі і доставимо їх упродовж 60 хвилин на комп’ютери користувачів».

План 0patch звучить досить амбітно, кажуть деякі експерти. Однак він може втілитися, оскільки багато компаній ще не готові переходити на Windows 10 і хочуть продовжити використовувати свою інфраструктуру на базі Windows 7.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Правильно потому что мой виндавс 98 даже не всю страничку прогружает! А патчи ей нужны!!!

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися