Перший смартфон з камерою під екраном представлять 1 вересня

Пристрій Axon 20 5G матиме OLED-екран діагоналлю 6,92 дюйми

В перший день осені китайський виробник ZTE хоче здивувати користувачів технологічним проривом. Він представить смартфон Axon 20 5G – перший комерційний мобільник з камерою під екраном.

Пристрій Axon 20 5G матиме OLED-екран діагоналлю 6,92 дюйми. У ньому не буде вирізів та отворів. Фронтальна камера під екраном матиме сенсор на 32 мегапікселі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegramhttps://t.me/techtodayua

Інші характеристики нового телефону від ZTE включають 64-мегапіксельну камеру позаду та ще одну на 8 мегапікселів. Роздільна здатність дисплею складатиме 2460×1080 точок, процесор працюватиме на частоті 2,4 ГГц, обсяг оперативної пам’яті складе 12 ГБ. Ємність акумулятора становить 4 120 мА*год.

Технологія фронтальних камер під екраном ускладнюється тим, що дисплеї не є повністю прозорими. Генеральний менеджер Redmi, дочірньої компанії Xiaomi, Лю Вейбінг у січні прокоментував, що підекранні камери неможливі через високу щільність пікселів у сучасних OLED-екранах. Вони заважають сенсорові камери отримати достатньо світла для якісного фото. Використання екранів низької роздільної здатності сприймалося б як регрес.

У ZTE не розповідають як вдалося подолати технологічну перешкоду у підекранних камер. Відомо лише, що компоненти виготовляє китайський постачальник Visionox.