Як на Android та iPhone сканувати документи у форматі PDF

Після захоплення однієї сторінки її можна дещо відредагувати, або можна продовжити сканування, щоб додати більше сторінок до того самого документа

Смартфони Android та iPhone можна використовувати як портативні сканери документів. На виході буде файл у форматі PDF, яким можна ділитися з колегами.

Для сканування встановіть додаток Microsoft Lens. Вона безкоштовна та доступна у магазинах Google Play Store (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.officelens), а також App Store (https://apps.apple.com/us/app/microsoft-lens-pdf-scanner/id975925059). Кроки зі сканування документа за допомогою цього додатка практично однакові як на Android, так і на iOS.

Завантаживши програму, відкрийте її та надайте всі необхідні дозволи, щоб розпочати роботу. Microsoft Lens запитає дозвіл на доступ до камери телефону, щоб сканувати документи. Додаток також запитає дозвіл на доступ до фотогалереї, оскільки він також може сканувати документи, які вже зберігаються у пам’яті телефону.

У самій програмі проведіть пальцем унизу, щоб переключатися між різними режимами. Для сканування потрібен режим «Документ».

Вибравши потрібний режим, вирівняйте документ у видошукачі та зачекайте, поки програма розпізнає його. Після правильного вирівнювання просто торкніться кнопки затвора, щоб зробити документ.

Після захоплення однієї сторінки її можна дещо відредагувати, або можна продовжити сканування, щоб додати більше сторінок до того самого документа. Торкніться піктограми «Додати», щоб додати більше сторінок, або просто натисніть «Готово» після внесення необхідних змін, щоб зберегти оцифровану версію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я