Субота, 20 Квітня, 2024

Культова «Змійка» з Nokia отримає друге життя

За довгий час появи таких хітів останніх років, як Angry Birds, Candy Crush Saga або одномоментних Flappy Bird, користувачі були обмежені вбудованими в прошивку телефона іграми. І одним з найбільш значущих хітів (у силу популярності гаджетів компанії) того часу стала Snake на телефонах Nokia. І от через 18 років після першої появи гри у фінських телефонах розробник оголосив про перезапуск легендарної гри.

Snake Rewind – це переродження й адаптація ігрового процесу під сучасні сенсорні смартфони. У дусі сучасних трендів, гра отримає кілька різних рівнів, а також у ній з’являться нові можливості, наприклад, відмотування назад після удару в стіну, різні бонуси-фрукти (спасибі, що не кристали).

Проект буде монетизуватися, імовірно, за рахунок внутрішньоігрових покупок (магазин фруктів), хоча, судячи зі слів розробників Rumilus Design, це буде просто легкий шлях, а хардкорні геймери зможуть цілком обійтися і без вливань коштів. Чи буде сама гра платною, поки не повідомляється.

Найцікавішим питанням є те, чи зможуть творці зробити таку версію, яка не тільки буде паразитувати на ностальгії користувачів, але і складе скільки-небудь серйозну конкуренцію вже наявним десяткам римейків і клонів у магазинах усіх трьох найбільш популярних мобільних ОС. Головне, щоб не було ситуації, як у Threes, яку видавив із магазину більш популярний клон.

Nokia не є автором культової гри, що вийшла ще в 70-х роках, однак справжня популярність прийшла до проекту саме після 1997 року, коли фінський розробник завантажив тепер уже легендарну Snake на Nokia 6110. Snake Rewind з’явився для iOS, Android і Windows Phone, реліз запланований на 14 травня.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися