Як на Android встановлювати додатки не з Google Play Store

Google всіляко намагається утримати позицію лідера на Android, тому опція встановлення додатків зі сторонніх джерел вимкнена. Поки що її можна увімкнути без проблем

Магазин Google Play Store має низку обмежень щодо додатків, які можуть в ньому розміщуватися. Деякі зручні файлові менеджери, ігри, сервіси та інші типи додатків у ньому недоступні. В такому разі можна скористатися опцією стороннього завантаження програм, яка доступна на Android.

Дозвольте на телефоні стороннє встановлення додатків

Google всіляко намагається утримати позицію лідера на Android, тому опція встановлення додатків зі сторонніх джерел вимкнена. Поки що її можна увімкнути без проблем. Для цього:

– Перейдіть до Налаштувань.

– Знайдіть параметр Безпека та конфіденційність і торкніться його.

– Прокрутіть униз і знайдіть встановлення з невідомих програм. Якщо його немає, спробуйте в розділі Більше.

– Має бути представлений список програм. Знайдіть свій браузер – наприклад, Chrome.

– Торкніться його, а потім виберіть Дозволити з цього джерела.

Інтерфейс прошивки вашого конкретного телефону може відрізнятися, тому, можливо, доведеться пошукати останню опцію.

Наступним кроком знайдіть та завантажте у пам’ять телефону файл APK з потрібним вам додатком. Його можна отримати як зі стороннього магазину, наприклад, F-Droid, або з ресурсів, що ведуть колеції додатків, наприклад, www.apkmirror.com.

По завершенню скачування файлу APK у будь-якому файловому менеджері перейдіть до папки Downloads та тапніть по скачаному файлу для запуску установки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я