Неділя, 26 Травня, 2024

Як на Android зменшити клавіатуру або закріпити її в будь-якому місці екрану

Сучасні смартфони погано не підходять для користування однією рукою, особливо це стає помітно при активному використанні месенджерів. Вбудована клавіатура Android Gboard дозволяє змінювати її розміщення на екрані та розмір.

Щоб розмістити клавіатуру Gboard в будь-якому місці на екрані викличте її будь-яким способом. Після цього натисніть на кнопку з трьома точками, що знаходиться над цифрами та літерами.

У меню, що з’явиться, оберіть «плаваючий режим» та перетягніть клавіатуру в потрібне місце. Також можна змінювати розмір клавіатури. Повернутися назад можна, перетягнувши клавіатуру в нижню частину екрану.

Також можна просто зменшити клавіатуру, розмістивши її ближче до якогось краю екрану. Це щось схоже на наявний в смартфонах режим однієї руки, однак лише для клавіатури.

Для цього на клавіатурі Gboard натисніть кнопку з трьома точками та в меню оберіть «Режим закріплення». Натисніть на стрілку в сторону, куди повинна посунутися клавіатура. Повернутися в нормальний стан можна натисненням клавіші «Розгорнути».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися