Huawei обіцяє 5G-смартфони за $600 – удвічі дешевше, ніж у конкурентів

Про наміри розпочати демпінгову війну розповів маркетинговий директор Huawei Петер Жоу в інтерв’ю газеті Financial Times

Китайський виробник Huawei планує силою захопити ринок, навіть якщо йому доведеться дещо знизити відсоток прибутків. Він пообіцяв випускати смартфони з підтримкою 5G по $600. Для порівняння, найближчий конкурент – Samsung – хоче продавати 5G-апарат Galaxy s10 5G за $1200.

Про наміри розпочати демпінгову війну розповів маркетинговий директор Huawei Петер Жоу в інтерв’ю газеті Financial Times. За його словами, компанія намагатиметься ще більше знизити ціну на свої телефони, і до 2020 року можна очікувати 5G-апарати цієї марки за $300.

Дії Huawei добре узгоджуються з оголошенням виконавчого директора Huawei Річарда Ю під час прес-конференції у Пекіні у січні 2019 року. Топ-менеджер тоді заявив, що компанія не збирається чекати ще кілька років, маючи намір очолити ринок смартфоном в самий найближчий час. Він сказав, що фірма планує випередити своїх конкурентів вже до кінця цього року.

Сьогодні Huawei займає другу позицію в рейтингу виробників. Торік вона випередила за поставками смартфонів компанію Apple.