Неділя, 26 Травня, 2024

Як на екрані блокування iPhone отримати гру з динозавром, що доступна у Google Chrome

Google Chrome для iOS тепер містить кілька віджетів для екрана блокування iOS 16. Окрім кількох корисних доповнень для навігації в інтернеті, програмісти Google також реалізували відому гру Dino про динозавра, яка з’являється за відсутності інтернету.

Гра Dino з’явиться як віджет для нового екрану блокування iOS 16. Для появи цього віджета в телефоні потрібно мати Google Chrome версії 107.0.5304.

Гра Dino — це пасхальне яйце для Google Chrome. Щоразу, коли Chrome не може підключитися до веб-сторінки, користувачі можуть натиснути пробіл, щоб зіграти. Проста гра на виживання, користувачам просто потрібно уникати перешкод, натискаючи пробіл, щоб стрибнути, щоб накопичувати очки.

У користувачів є два варіанти додати гру Google Chrome Dino безпосередньо на екран блокування в iOS 16:

Перший варіант – це перейти до «Параметрів» > «Шпалери» та натиснути «налаштувати» поточні шпалери або вибрати «+Додати нові шпалери». Звідти клацніть поле під годинником, і має з’явитися меню «Додати віджети». Прокрутіть униз і виберіть Chrome. Четвертим варіантом стане віджет гри Dino.

Крім того, ви також можете додати новий віджет прямо з екрана блокування. Просто довго натисніть на екрані блокування, і має з’явитися параметр «Налаштувати». Просто виконайте ті самі дії, що й раніше.

Звичайно, якщо у вас немає Google Chrome, ви також можете спробувати гру самостійно на chromedino.io.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися