Як на iPhone чи iPad менше помилятися при відправці пошти з кольоровим кодуванням адрес

Навіть якщо у вас немає нічого конфіденційного для надсилання, ви можете використовувати цю функцію для кольорового кодування електронних листів з робочих або навчальних доменів і відрізнити їх від усього іншого.

Надсилання електронного листа не тій людині може призвести до справжніх проблем. Стандартний додаток пошти на iPhone або iPad пропонує спосіб уникнути цієї проблеми. Параметр «Позначити адреси» в поштовій програмі допоможе побачити, кому і від кого ви надсилаєте листа.

Позначення поштових адрес в програмі Mail для iOS та iPadOS можна активувати, перейшовши в Налаштування > Пошта > Позначити адреси. Після цього потрібно ввести список доменів, розділених комами – це домени, які треба позначати.

Після цього при створенні нового електронного листа при введенні адреси електронної пошти одержувача в полі «Кому» вона підсвітиться синім або червоним кольором. Сині електронні листи надходять із безпечних доменів, які додані у список, а червоні позначаються прапорцями, оскільки ви не включили їхні домени.

Позначені адреси можуть бути зручними в багатьох ситуаціях, але це особливо важливо під час надсилання конфіденційних даних, які не повинні надходити за неправильною адресою. Навіть якщо у вас немає нічого конфіденційного для надсилання, ви можете використовувати цю функцію для кольорового кодування електронних листів з робочих або навчальних доменів і відрізнити їх від усього іншого.

Пошта також позначатиме адресу, з якої ви надсилаєте, якщо вона не з одного з ваших безпечних доменів. Єдина відмінність у полі «Від» полягає в тому, що схвалені домени не виділені синім кольором. Натомість вони залишаються білим чи чорним текстом, залежно від обраного поточного світлого чи темного режиму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я