Четвер, 29 Лютого, 2024

Як на iPhone чи iPad менше помилятися при відправці пошти з кольоровим кодуванням адрес

Надсилання електронного листа не тій людині може призвести до справжніх проблем. Стандартний додаток пошти на iPhone або iPad пропонує спосіб уникнути цієї проблеми. Параметр «Позначити адреси» в поштовій програмі допоможе побачити, кому і від кого ви надсилаєте листа.

Позначення поштових адрес в програмі Mail для iOS та iPadOS можна активувати, перейшовши в Налаштування > Пошта > Позначити адреси. Після цього потрібно ввести список доменів, розділених комами – це домени, які треба позначати.

Після цього при створенні нового електронного листа при введенні адреси електронної пошти одержувача в полі «Кому» вона підсвітиться синім або червоним кольором. Сині електронні листи надходять із безпечних доменів, які додані у список, а червоні позначаються прапорцями, оскільки ви не включили їхні домени.

Позначені адреси можуть бути зручними в багатьох ситуаціях, але це особливо важливо під час надсилання конфіденційних даних, які не повинні надходити за неправильною адресою. Навіть якщо у вас немає нічого конфіденційного для надсилання, ви можете використовувати цю функцію для кольорового кодування електронних листів з робочих або навчальних доменів і відрізнити їх від усього іншого.

Пошта також позначатиме адресу, з якої ви надсилаєте, якщо вона не з одного з ваших безпечних доменів. Єдина відмінність у полі «Від» полягає в тому, що схвалені домени не виділені синім кольором. Натомість вони залишаються білим чи чорним текстом, залежно від обраного поточного світлого чи темного режиму.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися