Вівторок, 23 Квітня, 2024

Електронний документообіг стає незамінним у час війни

Бізнесу потрібно продовжувати працювати, і це легко зробити, перевівши документообіг у цифру. Так можна підписувати документи з будь-якої точки світу за наявності комп’ютера та доступу в інтернет. Працювати в цифровому режимі та підписувати документи онлайн можна з послугою «Електронний документобіг» від Vodafone, яка пропонує компаніям багато переваг.

За оцінками, перехід на електронний документообіг збільшує продуктивність компанії до 35%, заощаджує час працівників до 65%, час обробки документації знижується до 75%. Окрім цього, компанії можуть заощаджувати до 80% коштів на оренді приміщень для архівів.

Топ переваг цифрового документообігу

Електронний документообіг дає багато переваг, і ось найпомітніші з них:

Швидкий і легкий доступ

З електронною документацією працівники не прив’язані до офісу. Доступ до всіх документів можливий з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету.

Завжди документи останньої версії

Спрощується робота великих колективів, адже документи миттєво оновлюються, і зацікавлені особи завжди мають доступ до останніх актуальних версій.

Економія простору

Електронна документація не займає місце, у неї немає проблем з транспортуванням. Дані зберігаються в «хмарі».

Безпека

Документи захищені від втрати чи пошкодження за допомогою резервних копій. Доступ до них працівники отримують відповідно до своєї посади.

Що пропонує платформа Document.Online

Компанія Vodafone Україна запровадила електронний документообіг з клієнтами та партнерами в системі Document.Online (https://document.online).

Реєстрація в системі

Приєднатися до платформи можна за п’ять хвилин, підтвердивши свою особистість через MobileID, акаунти соцмереж або електронну пошту.

Documents.Online пропонує низку тарифів. Наприклад, базовий тариф надає можливість зі 100 документами за 150 грн на рік. Топовий тариф у 10000 документів коштує 9000 на рік.

Доступність даних

Із Documents.Online працювати з документами можна з будь-якої точки планети в будь-який момент. Доступність сервісу заявлена на рівні 99,98%, тобто протягом місяця сервіс може не працювати тільки 5 хвилин. Якщо сервер з даними фізично знищать, інформацію відновлять протягом години.

Робота з документами

Робота в Documents.Online максимально спрощена завдяки наборам готових шаблонів за компаніями. Контрагенту залишається лише знайти необхідну компанію та зі списку обрати потрібний документ. Обидва пункти можна виконати через пошук, що робить роботу ще швидшою.

Вбудовані шаблони уже мають маршрути їхнього перегляду, узгодження, підписання. Для самостійно створених документів такий алгоритм доведеться прописувати власноруч.

Цифровий документообіг з Vodafone Україна

Платформа цифрового документообігу для партнерів оператора доступна безкоштовно. Компанії можуть почати взаємодіяти з Vodafone Україна в цифровому вигляді відразу після реєстрації в системі Document.Online.

Які електронні документи доступні

У цифровому вигляді доступна така документація:

  1. Договори
  2. Угоди про надання послуг
  3. Додаткові угоди
  4. Бланки замовлення послуг
  5. Акти щодо конвергентних продуктів
  6. Заявки на самообслуговування
  7. Заявки на нове підключення
  8. Додаткові угоди на обладнання
  9. Рахунки на обладнання (для великого бізнесу)
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися