П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Прощавай, «ВКонтакте»: альтернативні сервіси музики

Уже зовсім скоро в Росії запрацює нова редакція антипіратського закону, який забороняє незаконне розповсюдження вже не лише відео, але й аудіо. Для українських користувачів це означає, що один з улюблених майданчиків для прослуховування музики – «ВКонтакте» – може скоро зникнути, хоча прес-служба цієї соцмережі говорить зворотнє. В будь-якому разі дехто уже панікує, і ось кілька альтернативних сервісів для них.

1. Яндекс.Музика

Яндекс.Музика подає тільки легальні композиції, і зараз на сервісі доступно близько 14 мільйонів треків. Тут можна шукати музику за назвою пісні та за жанром, а також слухати радіо. На сайті прослуховування безоплатне, а окремі клієнти дозволяють зберігати і слухати будь-які треки, плейлисти або радіопотоки без підключення до інтернету.

Повний каталог Яндекс.Музики, офлайн-режим та інші можливості без обмежень доступні після оформлення передплати. Вартість при оплаті через додаток становить близько 100 гривень на місяць. Оформити передплату можна також через додаток.

2. Zvooq.ru

Авторизуватися на Zvooq.ru можна за допомогою акаунту Facebook, «ВКонтакте» або на самому сайті. Пошук музики доступний за ключовими словами або за жанрами, можна складати плейлисти, дивитися, що слухають друзі із соціальної мережі.

Сервіс співпрацює з компаніями Universal, EMI, Warner та іншими (усього Zvooq підтримують понад 25 тисяч міжнародних рекорд-лейблів), і розміщена тут музика – легальна. Усього ж на сайті більше 10 млн композицій, які можна слухати онлайн або завантажити безоплатно.

3. Google Music

За абонентську платню в 49 гривень на місяць можна слухати музику на Android, iOS та через браузер. Музику можна завантажувати собі на диск для офлайнового прослуховування, а також вмикати онлайн-радіо.

4. ПростоПлеєр

Розробники кажуть, що ПростоПлеєр – це просто онлайн-плеєр для прослуховування файлів mp3. Раніше сайт завантажував базу музики з «ВКонтакте», проте зараз треки зберігаються на власних серверах. Сервіс дозволяє складати плейлисти, а також зберігати музику на комп’ютер.

5. Deezer

За 7 років свого існування сайт підписав угоди з чотирма звукозаписувальними компаніями, а також з 2000 лейблами і фірмами з управління авторськими правами. Зараз у його базі близько 25 мільйонів треків, які можна додавати у свою фонотеку, складати плейлисти, слухати радіо.

Deezer працює на умовах передплати, і безоплатна версія дозволяє прослуховувати музику без обмежень, але протягом двох годин на місяць. Преміум-акаунт за 70 гривень на місяць гарантує звук до 320 кбіт/с, мікшерний пульт і відсутність реклами. А преміум-плюс відкриває музику з мобільних пристроїв – планшетів і смартфонів.

 

12 КОМЕНТАРІ

    • там есть проигрыватель? только файлы можно скачивать. разве нет?

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися