П’ятниця, 1 Березня, 2024

Google поліпшив якість дзвінків на Android

Перша бета-версія щоквартального випуску Android 13 містить нову функцію «чітких дзвінків». Вона зменшує фонові шуми під час дзвінків. Користувачі, які зробили собі рут-доступ на Android, уже можуть увімкнути її.

Функція підвищення чіткості аудіо Clear Calling працює у більшості мобільних мереж, але недоступна для дзвінків через Wi-Fi. Також розробники кажуть, що запис дзвінка не надсилається в Google.

Для активації функції Clear Calling на телефоні без рут-доступу необхідно в терміналі ADB відправити команду adb shell settings put global settings_enable_clear_calling true. Після цього необхідно зайти в налаштування смартфона, розділ звуки та увімкнути Clear Calling.

Google вже певний час працює над поліпшенням якості звуку та зменшенням кількості шумів. Ці зусилля включають як програмні алгоритми, так і спеціальні шестиядерні аудіочипи.

За допомогою штучного інтелекту вдається придушувати низку поширених фонових шумів, таких як тріск пакетів, клацання клавіатури та гавкіт собак у месенджері Google Meet.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися