Середа, 22 Травня, 2024

Як на iPhone встановити екстрений контакт для зв’язку

Смартфони iPhone дозволяють додати один або кілька екстрених контактів, щоб з ними можна було легко зв’язатися в екстрених ситуаціях. Наявність таких контактів може врятувати, дозволивши швидко повідомити інформацію про себе в складній ситуації.

Що таке екстрений контакт?

Екстрений контакт – це контакт, який існує у адресній книзі смарфтона і який має кілька додаткових привілеїв у порівнянні з іншими контактами.

Найчастіше екстрений контакт призначається на родичів або близьких друзів. Цей контакт доступний на екрані блокування і йому можуть подзвонити сторонні люди в разі надзвичайної ситуації. Додатково можна вказати таку інформацію, як своє ім’я, алергія, група крові.

Друга причина додавання екстрених контактів полягає в тому, щоб вони отримували повідомлення щоразу при використанні функції “екстрений SOS”. Для її активації натисніть і утримуйте кнопку живлення і кнопку регулювання гучності на iPhone, потім посуньте слайдер “аварійний сигнал SOS” або натисніть і утримуйте бічну кнопку на годиннику Apple Watch.

Як додати екстрений контакт на iPhone

Ви можете встановити екстрений контакт за допомогою картки контакту або за допомогою програми “Здоров’я” на iPhone.

Щоб встановити його за допомогою картки контакту відкрийте програму “Телефон” і натисніть на вкладку “Контакти”, потім виберіть контакт. Прокрутіть вниз до нижньої частини картки контакту і натисніть кнопку “Додати в екстрені контакти”.

Виберіть мітку, яка найкраще описує ваші відносини, або натисніть “Додати спеціальну мітку”, щоб додати свою власну. Натисніть “Готово”, щоб зберегти внесені зміни.

Додавання або видалення екстреного контакту за допомогою програми “Здоров’я”. Для цього запустіть програму “Здоров’я”, потім натисніть на значок користувача в правому верхньому куті, а потім на медичний ідентифікатор.

Натисніть “Змінити” у верхньому правому куті, потім прокрутіть вниз до “Екстрені контакти” та натисніть кнопку “Додати екстрений контакт”. Виберіть контакт, за яким слідує мітка, найбільш підходяща для ваших відносин або використовуйте “Додати спеціальну мітку”, потім натисніть “Готово”, щоб зберегти зміни.

Як включити обхід беззвучного режиму для контакту

Якщо ви хочете, щоб вхідні телефонні дзвінки та повідомлення від екстреного контакту було чути, навіть якщо ваш пристрій в безшумному режимі, відповідну опцію можна активувати для кожного контакту.

Відкрийте програму “Телефон” і натисніть на вкладку “Контакти”, потім знайдіть потрібний контакт. Натисніть “Змінити” у верхньому правому куті та натисніть кнопку “Мелодія дзвінка” або “Текстовий тон”. Увімкніть налаштування “Аварійний обхід”. Потрібно включити це незалежно як для текстового тону, так і для мелодії дзвінка.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися