П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як на iPhone закрити всі вкладки Safari одночасно

У якийсь момент настає момент, коли вам потрібно очистити всі відкриті вкладки Safari та навести порядок у веб-переглядачі. Може бути важко закривати кожну окрему вкладку окремо, коли їх декілька десятків. В iOS 17 є прихована кнопка, яка дозволяє закрити всі вкладки в певній групі вкладок одночасно.

Усі користувачі iPhone матимуть принаймні дві групи вкладок: початкову сторінку та приватну . Якщо ви створили власні групи вкладок — на своєму iPhone або на пристрої, синхронізованому з iCloud — вам доведеться повторити наведені нижче дії для кожної групи вкладок.

  1. Відкрийте Safari на своєму iPhone.
  2. Торкніться кнопки «Вкладки» в нижньому правому куті панелі інструментів (це виглядає як два квадрати, складені один на одного).
  3. Натисніть кнопку X , щоб закрити окрему вкладку.
  4. Утримуйте кнопку «Готово» та натисніть «Закрити всі вкладки» , щоб очистити всі вкладки одночасно.
  5. За потреби повторіть цей процес у своїх групах вкладок у Safari на iOS.

Safari не дозволить вам відкрити більше 500 вкладок в одній групі вкладок, тому всім користувачам iPhone зрештою доведеться закрити старі вкладки. Однак є підстави закривати вкладки Safari набагато частіше, ніж це. Мінімальна кількість вкладок Safari у групі вкладок полегшить перехід між тими, які вам дійсно потрібні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися