Як на iPhone змінити IP-адресу

Швидкий і простий спосіб змінити IP-адресу iPhone – поновити оренду IP-адреси. Цей метод надсилає запит на маршрутизатор, щоб призначити нову IP-адресу телефону.

IP-адреса є одним з ключових елементів для доступу до будь-якого мережевого сервісу. Зазвичай IP-адреси надаються автоматично і цього цілком достатньо. Але в деяких випадках буває потрібно змінити цю адресу на іншу вручну.

Швидкий і простий спосіб змінити IP-адресу iPhone – поновити оренду IP-адреси. Цей метод надсилає запит на маршрутизатор, щоб призначити нову IP-адресу телефону. Однак майте на увазі, що можна отримати ту саму IP-адресу – це залежить від налаштувань маршрутизатора.

Надійний спосіб отримати конкретну IP-адресу на iPhone – це призначити йому статичний IP. Але при цьому може виникнути конфлікт адрес, якщо інший пристрій у тій же мережі використовує таку IP-адресу.

Як поновити оренду IP-адреси на iPhone

Поновлення оренди IP-адреси звучить складно, але для цього потрібно лише натиснути опцію в додатку «Налаштування»мобільника.

Для цього спочатку запустіть Налаштування на телефоні, потім торкніться опції «Wi-Fi». На екрані «Wi-Fi», поруч із вашою бездротовою мережею, торкніться значка «i». Прокрутіть сторінку мережі вниз і торкніться «Поновити оренду».

Як на iPhone призначити статичну IP-адресу

Щоб призначити своєму iPhone конкретну IP-адресу за вашим вибором, спочатку запустіть програму Налаштування на телефоні. Виберіть «Wi-Fi» в налаштуваннях і на екрані, поруч із бездротовою мережею, торкніться значка «i».

Виберіть «Налаштувати IP», щоб змінити режим IP на iPhone з автоматичного на ручний. Виберіть опцію «Вручну» та торкніться поля «IP-адреса», де введіть IP-адресу, яку потрібно надати смартфону. Виберіть поля «Маска підмережі» та «Маршрутизатор» і введіть відповідні дані. Якщо ви не впевнені, поверніться на один екран назад, і ви дізнаєтеся, які деталі потрібно ввести.

Збережіть зміни, натиснувши «Зберегти» у верхньому правому куті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я