Четвер, 30 Травня, 2024

Сенсори допоможуть слідкувати за дієтою

Смартфони можуть бути гарним помічником, коли потрібно позбутися зайвої ваги чи організувати нормальне харчування. Однак у фітнес-програм для них, які розраховують спожиті калорії, є один великий недолік – з’їдені страви потрібно щоразу вводити вручну. Науковці Університету Алабами розробили спеціальний носимий сенсор, який позбавить від цього.

Створений ними датчик одягається на вухо ніби бездротова гарнітура. Він має вбудовану камеру, Bluetooth та сенсор жування, що дозволяє йому відслідковувати тип та кількість з’їдених продуктів. Яку саме страву споживає користувач має визначати відеокамера, а розмір порції гаджет вираховує в залежності від інтенсивності та кількості жувальних рухів щелепою. Завдяки цьому він фільтрує хибні спрацювання під час розмов. Отриману інформацію гаджет передає бездротовим способом до смартфона, який обраховує спожиті калорії.

Зараз сенсор існує лише у вигляді прототипу, який створили за допомогою технології тривимірного друку. Однак розробники кажуть, що він може бути досить корисним. Лікарі, наприклад, зможуть ліпше розуміти поведінку людей з розладами споживання їжі, а звичайним користувачам буде легше відстежувати спожиті калорії.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися