Середа, 29 Листопада, 2023

Як на на iPhone та iPad грати в ігри з PlayStation 4

Навіть вирушаючи на «білий трон» чи в іншу кімнату, можна не позбавляти себе задоволення від ігор на домашній стаціонарній консолі PlayStation 4. Власники мобільних пристроїв iPhone та iPad нещодавно отримали офіційну можливість запускати на них ігри від PlayStation 4.

Для віддаленого запуску ігор необхідно, щоб на консолі Sony була встановлена прошивка номер 6.50. Перевірити версію можна в налаштуваннях приставки в розділі «Оновлення системного програмного забезпечення».

Наступним кроком у PlayStation 4 перейдіть у налаштування в розділ «Ігровий контролер». У ньому активуйте опцію «Зареєструвати».

На iPhone або iPad з магазину App Store завантажте додаток Remote Play. Ця програма сумісна з iPhone 5s, iPad mini 2, iPod touch 6 та новішими гаджетами, а також iOS 12.1 або новіше.

Для роботи функції віддаленого запуску ігор необхідно, щоб мобільний пристрій та приставка були підключені до мережі Wi-Fi. Після цьго потрібно запустити Remote Play та виконати відображені на екрані інструкції із синхронізації двох гаджетів.

Щоб додаток Remote Play працював, навіть коли консоль PS4 знаходиться в режимі сну, необхідно в налаштуваннях перейти в розділ «Опції економії енергії» і відкрити «Функції, що доступні в режимі сну». Активуйте пункт «Дозволити активацію PS4 з мережі».

Щоб віддалено грати з будь-якої точки планети через інтернет, необхідно скористатися неофіційним додатком R-Play – Remote Play for PS4. Він сумісний з пристроями iOS 10.0 та новіше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися