Неділя, 25 Лютого, 2024

Новий рекламний вірус легко обходить захист Android

Компанія з інформаційної безпеки Check Point виявила шкідливе ПЗ у декількох сотнях популярних андроїд-ігор. Загальна кількість завантажень заражених вірусом додатків перевищує 150 000 000.

Вірус SimBad видає себе за сервіс для демонстрації реклами, але може непомітно встановити на смартфон сторонні додатки і безперервно працювати у фоновому режимі, обходячи вбудовані служби захисту Android.

Шкідливе ПЗ не виконує небезпечних дій, єдина його мета – показувати при перегляді веб-адрес сторонню рекламу, за яку розробники SimBad отримують плату. Однак стурбованість викликає те, що вірус легко обходить систему захисту смартфона і вже є в більш ніж 200 іграх, серед яких Real Tractor Farming Simulator і Car Parking Challengе. Крім того, немає гарантій, що незабаром ПЗ не перетвориться на загрозу для особистих даних або інформації, що зберігається у внутрішній пам’яті пристрою.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися