Четвер, 13 Червня, 2024

Як на смартфонах Samsung активувати чат RCS, що прийшов на заміну SMS в Android

Google нещодавно запустив стандарт RCS, і всі смартфони Android отримали розширені можливості обміну повідомленнями. З RCS у кожного смартфона з’явився стандартний вбудований месенджер, який пропонує ті ж функції, що Viber, Whatsapp, Telegram та інші. Стандартний додаток повідомлень Samsung Messages підтримує новітній стандарт комунікації RCS.

На відміну від додатка Google Messages, Samsung не надає опції примусової активації RCS у Samsung Messages. Він вмикається, якщо стільниковий оператор підтримує RCS.

В Україні є покриття RCS, тому смартфон Samsung може показати спливаюче вікно з опцією активації «Функцій чату» – так називається RCS. Після погодження з пропозицією на екрані з’явиться меню налаштувань. Тапніть кнопку «Старт».

Після активації RCS будуть доступні такі опції:

  • використання псевдонімів у чатах;
  • статуси прочитання повідомлення;
  • автоматичне завантаження вкладень;
  • статуси друкування тексту.

Якщо ваш смартфон Samsung не пропонує активувати RCS, можна скористатися стандартним для Android додатком повідомлень Google Messages. Встановивши його з Google Play, зайдіть у його меню, перейдіть у його налаштування та знайдіть пункт «Опції чату». Введіть свій номер телефону та завершіть активацію RCS, про що сповістить відповідне спливаюче повідомлення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися