П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як на смартфоні додати власні жести управління

Ви можете швидше працювати на Android, якщо створите жестові ярлики для частих дій. Ця мобільна ОС не пропонує відповідних інструментів для такої розробки. Але жести управління можна додати за допомогою стороннього додатка.

Для цього знадобиться додаток All in One Gestures (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phoenixstudios.aiogestures). Після його інсталяції необхідно в налаштуваннях телефона в розділі «Доступність» надати цій програмі дозвіл на роботу. Потім у самій утиліті активуйте перемикач додаткових дій.

На вкладці Swipe можна створити жести, які починаються від будь-якого краю екрана – згори, зліва, справа чи знизу. Також можна використовувати кути.

Наприклад, потрібно отримати швидкий доступ до нещодавніх програм свайпом вліво. Виберіть в All in One Gestures відповідну опцію, щоб з’явилося меню. У ньому вкажіть, яку дію повинен виконувати даний жест – відкривати список нещодавніх програм. Після цього на дисплеї зліва з’явиться смужка сірого кольору. Проведіть від неї вліво, і відкриється список нещодавніх додатків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися