Неділя, 16 Червня, 2024

Як на телефонах Huawei отримати зручнішу галерею

У телефоні Huawei Y6 2018 вбудована галерея виявляється дещо незручною для щоденного використання. З нею потрібно більше натискань для доступу до своїх фотографій. Це можна виправити стороннім додатком.

У стандартній галереї Huawei дві вкладки: «Фото» та «Альбоми». Вкладка «Фото» відображає лише знімки, які знаходяться в папці DCIM\Camera у внутрішній пам’яті чи на картці microSD, а також скриншоти.

Для доступу до решти своїх фотографій необхідно переходити на вкладку «Альбоми». При цьому кожен альбом виводиться з маленькою мініатюрою, яку ледь видно навіть на 5,7-дюймовому екрані гаджета. Решту місця займають назви папок, через що дисплей використовується не ефективно і на ньому багато пустого місця.

Щоб швидше отримувати доступ до своїх знімків і ефективніше використовувати площу екрана, можна скористатися галереєю «ФОТО Галерея». Вона відразу виводить на екран усі папки із зображеннями. Кожен такий альбом представлений великим квадратом, що дозволяє не напружувати очі, придивляючись, та ефективно використовує місце на екрані. Можна, окрім списку, обрати відображення у 2 чи 3 стовпці. Також, на відміну від стандартної галереї Huawei, можна вказати порядок сортування, і є можливість розмістити папки вручну.

Гаджет надано магазином MOYO

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися