Субота, 9 Грудня, 2023

Office відкрив нові горизонти з Windows 10

Нова версія офісного пакету Microsoft показала, як буде виглядати продуктивність у майбутньому. Адаптовані до Windows 10 програми Word, Excel, PowerPoint, OneNote та Outlook стали мобільнішими та зручнішими в користуванні.

В Office для Windows 10 є підтримка сенсорного управління та різних гаджетів. Програми Word, Excel, PowerPoint, OneNote та Outlook будуть універсальними та однаково працюватимуть як на маленьких смартфонах, так і на гігантських телевізорах типу Microsoft Surface Hub. Ці універсальні офісні додатки також підтримують сенсорне управління, тому ними буде зручно користуватися на гаджетах без клавіатури та мишки.

У Word для Windows 10 можна створювати та редагувати різноманітні документи, які потім можна відправляти колегам або співпрацювати з ними в реальному часі. Функція Insights for Office в режимі читання дозволить отримати більше додаткової інформації, яку Bing знайде в інтернеті. Це різноманітні , веб-посилання, визначення слів тощо.

В Excel для Windows 10 можна працювати з таблицями та аналізувати дані за допомогою графіків. Підтримка сенсорного управління буде зручною на будь-яких гаджетах, зі смартфонами та планшетами включно.

PowerPoint для Windows 10 призначений для створення презентацій, які з режимом Presenter View буде простіше підготувати до показу. За допомогою функції Ink Tools можна писати примітки поверх слайдів у реальному часі, щоб наочніше донести суть до аудиторії.

З OneNote для Windows 10 буде зручно записувати думки, ідеї та завдання, якими потім можна ділитися з друзями та колегами. Звикати до інтерфейсу цієї програми довго не доведеться – він виконаний у вигляді стрічки, яка знайома за іншими версіями Office.

Працювати з поштою та календарем можна в Outlook Mail та Outlook Calendar для Windows 10. Створювати з цими програмами листи буде просто завдяки вбудованому Word. Це дозволить вставляти таблиці, фотографії, використовувати марковані списки та різні стилі форматування в посланнях. А з новими жестами опрацьовувати вхідні листи стане ще простіше.

Ось як виглядатиме робота з новими програмами з пакету Office для Windows 10:

Нові програми Office будуть безоплатно доступні на телефонах та невеликих планшетах з Windows 10. Власники інших гаджетів зможуть їх завантажити з магазину Windows Store. Їх можна буде отримати вже через декілька тижнів, встановивши на оглядову версію Windows 10 Technical Preview. А фінальний реліз Office з’явиться пізніше цього року.

Одночасно з Office для Windows 10 компанія Microsoft працює над випуском настільного пакету Office 2016. Він матиме наближений до традиційного інтерфейс та буде адаптованим для роботи на ПК з мишкою та клавіатурою. Більше інформації про Office 2016 з’явиться найближчими днями, а фінальна версія цього пакету вийде у другому півріччі.

За матеріалами: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися