Як у Instagram переглядати новини за часом

Хоча канали «Підписки» та «Вибране» показують вміст у хронологічному порядку, обидва вони служать різним цілям

Instagram надав вибір як можна переглядати стрічку новин. Багато років користувачів «годували» новинами з допомогою алгоритмів, які намагалися підібрати найцікавіші, на їхню думку, публікації. Тепер користувачам дозволили повернутися до стрічки, яка упорядкована за часом публікації записів.

Щоб переглядати публікації в хронологічному часі відкрийте додаток Instagram та торкніться логотипу Instagram у верхньому лівому куті. З’явиться невелике додаткове меню з двома параметрами: «Підписки» та «Вибране». Виберіть один із них, щоб перейти до цього конкретного каналу.

Хоча канали «Підписки» та «Вибране» показують вміст у хронологічному порядку, обидва вони служать різним цілям.

Режим “Підписки” — це хронологічний канал, який показує лише публікації від облікових записів, на які ви підписалися, і нічого іншого. Це означає, що в стрічці не з’являтимуться пропозиції переглянути записи інших акаунтів, на які ви не підписані.

Режим «Вибране» пропонує дописи з облікових записів, які ви додали до вибраного. Ці облікові записи також відображатимуться вище у вашій головній стрічці. Ваш список улюблених також є приватним, тому користувачі не отримуватимуть сповіщення, коли їх додадуть до списку.

Щоб додати облікові записи до стрічки вибраних на сторінці свого профілю Instagram торкніться кнопки меню у верхньому правому куті. Виберіть «Вибране» в нижній частині меню та вкажіть із запропонованого списку облікові записи, які потрібно додати, або введіть ім’я особи, яку хочете додати.

Ви також можете перейти до профілю, який ви хочете додати до вибраного та натиснути кнопку «Підписки». У меню виберіть «Додати до вибраного».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я