Як на Windows віддзеркалити екран iPhone чи iPad

Для з’єднання смартфона та комп’ютера використовується розроблена Apple технологія AirPlay

Працюючи за Windows-комп’ютером, можна не тягнутися щоразу за телефоном, як знадобиться прочитати повідомлення, переглянути свіжу інформацію в мобільнику тощо. Можна віддзеркалити екран смартфона на робочий стіл Windows.

Для з’єднання смартфона та комп’ютера використовується розроблена Apple технологія AirPlay. Однак вона працює лише в екосистемі Apple, а для її використання на інших платформах потрібна утиліта LonelyScreen. Вона платна ($15 на рік), проте має випробувальний період.

Після інсталяції LonelyScreen дозвольте її роботу у файрволі. Останній зазвичай виводить спливаюче вікно з відповідними опціями.

На iPhone або iPad відкрийте «Центр управління», виконавши свайп з правого верхнього кута екрана вниз на iPhone X та новіше і на iPad з iOS 12 та новіше. На старших моделях iPhone необхідно виконати свайп знизу екрана вгору.

Знайдіть опцію «Віддзеркалення екрана» та активуйте її. З’явиться меню зі списком сумісних з AirPlay пристроїв. Серед них повинен бути сервер LonelyScreen. Виберіть його для завершення з’єднання.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я