Понеділок, 15 Липня, 2024

Як очищати механічну клавіатуру

З часом клавіатура у деяких користувачів може перетворитися на міні-склад крихт їжі на випадок апокаліпсису. Якщо вам таке сховище непотрібне, клавіатуру варто чистити раз на кілька місяців. Ось як очистити механічну клавіатуру від бруду.

Першим кроком відключіть клавіатуру від комп’ютера, віднесіть її в ванну чи постеліть на підлозі широку плівку. Переверніть клавіатуру кнопками вниз та постукайте легенько кілька разів по всій клавіатурі, щоб витрусити сміття та крихти.

Додатково можна використати стиснене повітря невисокого тиску, щоб сміття активніше вилітало з клавіатури. Допомогти стисненому повітрю виносити крихти можна за допомогою пензлика.

Тривале використання клавіатури призводить до накопичення жирових відкладень між кнопками. У такому випадку доведеться клавіатуру частково розібрати. Якщо ви ніколи не знімали клавіші з клавіатур – подивіться як це робиться на YouTube.

Попередньо зробіть фотографію розміщення усіх клавіш. Після цього акуратно зніміть їх зі своїх місць. Не докладайте значних зусиль та не використовуйте спеціальні інструменти – достатньо невеликої пластикової картки. Особливо акуратно знімайте кнопки пробілу Enter, Backspace, які мають металевий стабілізатор.

Наповніть невелику ємність теплою водою з розчиненим в ній засобом для миття посуду та помістіть в неї усі зняті кнопки.

Поки клавіші будуть відмокати від бруду за допомогою вологої серветки очистіть основу клавіатури, приділивши увагу місцям, які зазвичай закриті кнопками.

Після завершення очищення клавіатури дайте її кнопкам та основі добу для висихання, після чого вдягніть ковпачки кнопок на місце.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися