В госпіталі Львова, Луцька, Житомира та Харкова доставили апарати штучної вентиляції легень від Vodafone

Vodafone продовжує впроваджувати ініціативи, спрямовані на підтримку України та українців під час карантину

У рамках кампанії допомоги країні у боротьбі з Covid19 Vodafone Україна забезпечив апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ) 4 опорні лікарні у Львові, Луцьку, Житомирі та Харкові. Сьогодні медичне обладнання доставлено до Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні. Напередодні три інші апарати були передані Львівській обласній інфекційній лікарні, лікарні № 1 Житомирської міської ради та Волинській обласній інфекційній лікарні.

Апарати штучної вентиляції легень було замовлено та придбано безпосередньо у німецької компанії-виробника у березні цього року. Через великий попит на медичне обладнання та європейські квоти щодо експорту медичної апаратури, ШВЛи прибули в Україну лише на початку цього місяця.

Покупка медичних апаратів, їх транспортування безпосередньо до медичних закладів відбувалось у співпраці з Українською Біржою Благодійності. Також фахівці УББ допомогли з вибором лікарень, яким найбільш необхідні апарати штучної вентиляції легень.

Загалом Vodafone Україна спільно із акціонером – групою компаній NEQSOL Holding – виділила 33 млн гривень для допомоги та підтримки лікарень та лікарів нашої країни. Також Vodafone продовжує впроваджувати ініціативи, спрямовані на підтримку України та українців під час карантину. Попередньо внесок компанії у якості соціальної підтримки оцінюється у суму близько 30 млн гривень. Загальна сума допомоги на сьогодні складає 63 млн гривень.

Серед реалізованих ініціатив Vodafone Україна: нарахування медичним працівникам по 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі; забезпечення  безкоштовним безлімітним зв’язком у роумінгу групи  лікарів, які літали на допомогу в Італію.

На час карантину Vodafone Україна надала своїм клієнтам в Україні безкоштовний безлімітний доступ до популярних месенджерів і соціальних мереж Online Pass – щоб підтримати можливість залишатися на зв’язку, незважаючи на введені обмеження, а також до низки освітніх і розважальних сервісів. В рамках підтримки проекту «Всеукраїнська школа online» відкрито вільний доступ до трансляцій уроків через сервіс VodafoneTV.

На початку карантину, за погодження Міністерства закордонних справ України, оператор поінформував своїх клієнтів, які перебували у роумінгу, про майбутнє закриття кордону України і поповнив їх рахунки на 100 грн, щоб дати можливість абонентам Vodafone залишатися на зв’язку до повернення в країну, а також вчасно отримувати актуальну життєво важливу інформацію. Аби підтримати місцеві бюджети керівництво Vodafone Україна прийняло рішення відмовитися від податкових пільг, передбачених законом №3220.