Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як на Xbox включити нічний режим

З нещодавнім оновленням прошивки консолі Xbox програмісти Microsoft додали нічний режим. Це дощзволить менше напружувати очі під час використання ігрової приставки в темному приміщенні, наприклад, вночі.

Нічний режим доступний в приставках Xbox Series X/S та оригінальній лінійці Xbox One з оновленням системи в жовтні 2021 року. Режим не буде відображатися до тих пір, поки консоль не оновлять в розділі “Налаштування” > “Загальні” > “Оновлення”.

При включеному нічному режимі Xbox отримує можливість автоматично затемнювати дисплей, а на консолях Xbox Series – фільтрувати синє світло. HDR також може автоматично відключатися при активації нічного режиму, так як HDR часто буває сліпуче яскравим в темних умовах.

З нічним режимом також можна налаштувати, можливо, найбільш відволікаючий аспект використання консолі вночі: білий логотип Xbox, який загоряється на контролері і самій консолі.

Як включити нічний режим Xbox

Опцію активації темного режиму на консолях Xbox Series та Xbox One можна знацти в меню налаштувань. Натисніть кнопку Xbox, потім перейдіть на вкладку “Профіль і система” і запустіть налаштування звідти.

Перейдіть до розділу Загальні > Параметри телевізора та дисплея. У ньому виберіть Нічний режим. Виберіть розкривний список Нічний режим, щоб вибрати між включеним, вимкненим або запланованим.

Якщо залишити цю опцію постійно включеною, Xbox завжди буде сприймати навколишнє середовище як темне. Така поведінка добре підходить для кінозалів або інших темних житлових приміщень.

Обравши налаштування “За розкладом”, можна встановити перемикання на світанку і заході. Для цього використовуються дані про час з інтернету.

Нічний режим на Xbox можна точно налаштувати, вказавши на скільки затемнювати дисплей і скільки синього світла відфільтровувати в розділі “Дисплей”. Також можна визначити, чи слід відключати HDR, вказати використовувану тему оформлення та налаштування приглушення світла на  контролері і консолі.

Якщо нічний режим увімкнено, він впливає не тільки на Панель керування Xbox, але й на будь-які ігри та програми.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися