Неділя, 25 Лютого, 2024

В iPhone просять додати функцію з бюджетних девайсів

Національна асоціація мовних компаній США (NAB) закликала Apple переглянути ставлення до радіомовлення й активувати вбудований у смартфони iPhone FM-модуль. Це розширить функціональність популярного гаджета можливістю, яка практично повсюдно є в бюджетних девайсах. Як випливає із заяви відомства, універсальний чіп в iPhone не обмежений підтримкою Wi-Fi і Вluetooth, тому активація роботи FM вирішиться за рахунок випуску програмного оновлення.

У NAB впевнені, що така корисна функція, як доступ до FM-частот, зіграє користувачам тільки на руку. Вони могли б уникнути платежів за трафік і знизити витрату акумулятора, якщо б вони слухали безоплатне FM-радіо. Прослуховування музики в потоковому режимі збільшує витрату батареї від трьох до п’яти разів порівняно з відтворенням того ж контенту засобами FM-чіпа. Останній також необхідний в екстрених ситуаціях, вважає відомство.

Деякі користувачі сумніваються, що активація FM в iPhone можлива програмним патчем. Вони побоюються, що гаджет не має відповідної антени. Але в ролі останньої виступають навушники, і так само зроблено в iPhone. Це на практиці ще у 2012 році довів один із власників цього мобільника, який отримав повні права доступу до свого телефона та програмно увімкнув вбудоване в телефон радіо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися