Як на Xiaomi обмежити показ вбудованої в прошивку MIUI реклами

Xiaomi основний заробіток має на показі реклами, через що її прошивку MIUI навіть жартівливо називають AdUI (від слова advertisement – реклама)

Xiaomi основний заробіток має на показі реклами, через що її прошивку MIUI навіть жартівливо називають AdUI (від слова advertisement – реклама). І компанія постійно розширює місця, в яких демонструє оголошення: нещодавно вони з’явилися в налаштуваннях. Ось як обмежити демонстрацію такої вбудованої в прошивку реклами.

У додатку «Безпека» натисніть на шестірню в правому верхньому куті та внизу списку налаштувань вимкніть «Отримувати рекомендації». У додатку «Очищення» також у налаштуваннях вимкніть «Отримувати рекомендації». Схожим чином вимкніть рекомендації також у додатках «Завантаження» та «Музика».

У додатку «Провідник» у налаштуваннях відкрийте розділ «Інформація» та вимкніть рекомендації.

Для вимкнення відображення реклами в папках відкрийте якусь на робочому столі та виділіть її назву. У папці з’явиться тумблер «Отримувати рекомендації».

У меню системних налаштувань рекламу можна заборонити, заблокувавши роботу компонента MSA (MIUI System Ads). Для цього відкрийте системні налаштування та перейдіть у розділ «Розширені налаштування». Відкрийте «Доступ до особистих даних», знайдіть компонент MSA і забороніть йому доступ до особистих даних.