Як налаштувати спільний буфер обміну для ПК, iOS, Android та Мас

Дуже часто користувачам гаджетів буває необхідно передати текст з комп’ютера на мобільний пристрій чи навпаки. Звичайно, можна вирішити проблему, просто написавши листа самому собі або за допомогою сервісів нотаток на зразок Google Keep.

Однак процес обміну можна значно спростити, якщо скористатися утилітою Pasteasy.

pasteasy_02

Щоб розпочати використання Pasteasy, необхідно завантажити клієнт для ПК (приблизно 16 МБ) та встановити мобільні додатки для мобільних пристроїв.

pasteasy_06

Після запуску програма відобразить QR-код, який необхідно відсканувати на інших пристроях для встановлення зв’язку.

pasteasy_02_01

Тепер все готове для обміну тестом чи зображеннями – програма також може автоматично синхронізувати знімки екрана та камери. Якщо зображення вже автоматично відправляються у «хмару», функцію автоматичного відправлення зображень можна вимкнути в налаштуваннях Pasteasy.

pasteasy_02_02

Після копіювання необхідного текстового фрагменту, скажімо, з ПК, відкриваємо Pasteasy на мобільному пристрої. У стрічці історії буферу обміну він відображається останнім. Під віконцем попереднього перегляду розташовано три кнопки: для відправлення в додатки, копіювання у буфер обміну та видалення. Якщо це передбачено можливостями додатка, дані можна відправити напряму, в іншому разі – скопіювати та вставити самостійно. Весь процес займає набагато менше часу, ніж з використанням електронної пошти чи обміну нотатками.

За замовчуванням програма зберігає 12 останніх елементів буферу обміну, зменшити чи збільшити обсяг архіву буферу обміну можна  налаштуваннях Pasteasy.

Програма безплатна для ПК та Android, версія для iOS/Мас коштує $2,99. На сайті розробники повідомляють, що «яблучні» версії є також безплатними. Pasteasy працює лише по Wi-Fi задля економії мобільного трафіку.

На деяких комп’ютерах Pasteasy, можливо, доведеться самостійно внести у список винятків файрволу чи антивірусу.