Середа, 24 Липня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Олена Котельнікова

Олена – голова CEM-департаменту (Customer Experience Management). Її робота – бути «мостом» між абонентами компанії, технічною службою, продажами та іншими відділами. Вона захоплюється автоспортом, яхтингом, багато подорожує і час від часу топить смартфони.

Олена Котельнікова

Мій основний телефон – Huawei P9, він працює на ОС Android. Я його колись виграла у вікторині для співробітників. Зазвичай я користуюся двома телефонами – у другому апараті встановлена комерційна картка передплати Vodafone та інколи картки конкурентів, щоб знати, що пропонують наші колеги по ринку. Нещодавно цим другим телефоном був iPhone, але я його випадково втопила, тому зараз шукаю йому заміну. Можливо, це буде новіша версія iPhone, тому що мені потрібно перевіряти і порівнювати, як наші пропозиції працюють на Apple, а як на Android. Але в будь-якому випадку, основним для мене є апарат, у якому живе «зелений робот».

Одна з найулюбленіших функцій смартфона для мене – це камера. У мене маленькі діти, і я часто фотографую їх на телефон. Незважаючи на те, що маю гарну фотокамеру, давно нею не користуюся, практично все знімаю на телефон. У Huawei P9 для зйомок є все, що потрібно: розмиття, різна глибина різкості, хороший контраст і світлосила. Отже, фотографії виходять досить непогані.

Загалом P9 влаштовує мене і за іншими параметрами, можливо, окрім батареї. Протягом робочого дня в мене багато зустрічей. Голосом спілкуюсь чимало, години дві на день, але в основному листуюся з колегами. Найчастіше використовую Telegram, WhatsApp і додаток для корпоративної пошти. Мені складно залишитися без телефона хоча б на день. Він завжди зі мною, я весь час заглядаю в нього. При такому режимі роботи мені часто не вистачає батареї на цілий день. Іноді приїжджаю додому на «останніх відсотках».

Якщо говорити про смартфон моєї мрії, це швидкий, не глючний апарат з потужною батареєю, і щоб його можна було кидати й топити :) Що стосується дисплея, то я вважаю, що занадто великі екрани не дуже зручні. Я ціную баланс між комфортністю та компактністю.

Власні смарфтони та користувацький досвід інших керівників Vodafone Україна:

Смартфони керівників Vodafone Україна: Владислав Войтович
Смартфони керівників Vodafone Україна: Олег Решетін
Смартфони керівників Vodafone Україна: Сергій Самокрик
Смартфони керівників Vodafone Україна: Анатолій Клімашевський
Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися