В інтернеті з’явився «найбільш ексклюзивний сайт у світі»

У Павутині тисячі людей одночасно можуть читати одну й ту саму новину, дивитися один і той самий фільм, грати в одну і ту саму онлайн-гру. Виправити ситуацію вирішив веб-дизайнер на ім’я Джастін Фолі, який створив «найбільш ексклюзивний сайт у світі»: на ньому одночасно може перебувати лише один користувач і тільки певну кількість часу.

Щоб відчути себе важливою персоною, яка може скористатися ексклюзивним сайтом MostExclusiveWebsite.com, користувач спочатку повинен отримати квиток. Він дає право на перебування на сайті протягом 60 секунд. Контент «найбільш ексклюзивного сайту» не має якоїсь специфіки. Приміром, щасливому відвідувачу можуть показати фотографію кота.

Задумка виявилася настільки простою і водночас цікавою, що привернула увагу найбільших світових ЗМІ, серед яких  The Washington Post. В інтерв’ю відомій газеті автор сайту розповів про те, як у нього виникла ідея: «Інтернет був створений як відкрита і доступна мережа. Я подумав: а що, якщо зробити сайт, який буде суперечити всім основним принципам інтернету?»

Задумка спрацювала: тільки з вівторка відвідати ресурс намагалися більше 300 тисяч осіб, але доля посміхнулася лише 55 тисячам користувачів. Деякі відвідувачі повідомляють, що для відвідування сайту їм довелося «відстояти» 8-годинну чергу. Хтось просить Фолі зробити виняток і запустити на сайт позачергово, але розробник «найбільш ексклюзивного сайту у світі» непідкупний.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я