П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як захиститися від Stagefright

Близько мільярда власників Android можуть постраждати від найбільшої в історії загрози для цієї ОС. Такий статус експлоїт Stagefright отримав через те, що зловмиснику достатньо лише відправити повідомлення своїй жертві, щоб отримати над нею повний контроль. Захистити себе повністю від цієї загрози не вдасться, але можна значно знизити ризики.

Небезпека Stagefright полягає в тому, що власник смартфона навіть не дізнається про те, що його телефон зламали. А зловмисникам не потрібно проводити тривалі дослідження вразливостей: знаючи номер мобільного, вони можуть захопити повну владу над гаджетом. Ліків для більшості власників Android не буде, адже проблему може вирішити лише оновлення програмного забезпечення.

Дослідники з лабораторії Zimperium кажуть, що їм поки невідомі випадки використання Stagefright. Проте це не означає, що ви не отримаєте заражену MMS. Захиститися від неї можна вимкненням автоматичного прийому мультимедійних повідомлень. Для цього зайдіть у налаштування програми повідомлень та перейдіть до опцій MMS. Там вимкніть автоматичний прийом MMS. Після цього завантажуйте мультимедійні повідомлення лише від знайомих контактів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися