Як перенести в Spotify свою музику з інших сервісів

Швидкість перенесення залежить від розміру музичної колекції

В Україні офіційно запрацював музичний стримінговий сервіс Spotify. Користувачі інших подібних служб, які хочуть перейти на Spotify, можуть перенести свою музичну колекцію. Перенесення буде зручніше виконувати за комп’ютером.

Для трансферу музики з одного стримінгового сервісу в інший можна скористатися ресурсом TuneMyMusic. Цей безкоштовний сервіс дозволяє експортувати бібліотеки між Spotify, Apple Music, YouTube Music, Deezer, Tidal, Google Play Музика, Soundcloud, iTunes та ще кількома іншими музичними сервісами.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Перед початком трансферу необхідно зареєструватися у TuneMyMusic, що потребуватиме підтвердження створеного облікового запису через електронну пошту.

Виберіть джерело музичної бібліотеки, після чого ввійдіть в її акаунт. Натисніть кнопку «Завантажити з вашого облікового запису в ХХХ», де ХХХ – назва музичного сервісу-донора.

У вікні відобразяться всі треки, виконавці та плейлисти вашого акаунту. Поставте позначки навпроти того контенту, який треба перенести.

Вибравши контент для перенесення, натисніть кнопку «Виберіть цільову платформу» і вкажіть Spotify та увійдіть в його обліковий запис. Натисніть «Почати перенесення музики».

Швидкість перенесення залежить від розміру музичної колекції. Він може зайняти кілька годин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я