Понеділок, 27 Травня, 2024

Як очистити чергу відтворення музики на Spotify

Якщо ви бажаєте створити одноразовий список відтворення з улюблених пісень на Spotify, ви можете додати їх до черги відтворення. Однак якщо вам не подобається ваш вибір, ви можете очистити чергу за лічені секунди.

Очищення черги на Spotify є хорошим способом гарантувати, що всі пісні, які ви випадково додали до черги для відтворення пізніше, будуть видалені.

Очищення черги в Windows 10 або Mac

Вам потрібно буде відкрити клієнт Spotify або веб-сайт і ввійти в свій акаунт, щоб почати.

Увійшовши, натисніть значок черги в нижньому правому куті. Цей символ має три горизонтальні лінії з невеликим значком відтворення у верхньому лівому куті.

Перегляньте свою чергу Spotify, натиснувши кнопку черги в нижньому правому куті.

Натиснувши цей значок, ви перейдете до черги Spotify. Ви побачите список пісень, які зараз відтворюються, а також наступні пісні, які Spotify відтворить.

Якщо ви використовуєте список відтворення, ви не зможете повністю очистити чергу, не зупинивши відтворення поточного списку або запустивши інший список. Однак ви можете видалити окремі пісні зі своєї черги.

Щоб видалити пісню з черги на ПК або Mac, наведіть курсор на пісню в черзі та виберіть значок меню з трьома крапками. У меню виберіть опцію «Видалити з черги».

Натисніть значок меню з трьома крапками, а потім виберіть «Видалити з черги».

Ви також можете клацати, утримуючи Shift або Ctrl, щоб вибрати кілька пісень одночасно , не очищаючи всю чергу.

Якщо ви додали пісні до черги Spotify вручну, ви можете очистити їх усі одночасно. Для цього натисніть кнопку «Очистити» або кнопку «Очистити чергу» (у веб-версії) у верхній частині списку «Наступний у черзі».

Spotify попросить вас підтвердити, що ви хочете очистити чергу. Виберіть «Так» для підтвердження.

Очищення черги на Android, iPhone та iPad

Якщо ви використовуєте мобільну програму Spotify на Android, iPhone або iPad, ви можете очистити чергу відтворення подібним чином.

Для цього відкрийте програму Spotify на своєму смартфоні чи планшеті та ввійдіть в акаунт. Якщо ви відтворюєте музику на своєму мобільному пристрої чи іншому підключеному пристрої, ви зможете побачити панель параметрів відтворення внизу. Торкніться її, щоб переглянути її повністю.

У меню відтворення торкніться значка черги в нижньому правому куті.

Так само, як у програмі на ПК та веб-клієнті Spotify, у списку черги відображатимуться поточні та майбутні пісні для під’єднаних пристроїв. Тут ви можете видалити окремі пісні зі своєї черги або очистити всі додані вручну пісні.

Вам потрібно буде вибрати всі пісні, які ви хочете видалити з черги. Для цього торкніться круглого значка поруч із піснею (чи піснями), яку ви хочете видалити. Вибравши пісню (або пісні), натисніть кнопку «Видалити» внизу меню.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися