Середа, 6 Грудня, 2023

Як очистити кеш на iPhone і iPad

Очищення кешу може оптимізувати роботу вашого iPhone і iPad. Старі тимчасові файли займають багато місця і потенційно впливають на швидкість роботи браузера та інших додатків.

Кеш має пришвидшувати завантаження і роботу сайтів та додатків при кожному повторному відкритті. Але якщо кеш стає занадто старим, його спершу потрібно очистити, потім створити новий. Це зменшує швидкість завантаження і роботи веб-сторінок і додатків.

Як очистити кеш браузера на iPhone

Видалення старих тимчасових файлів з браузера корисно для відновлення нормальної швидкості завантаження сторінок і звільнення місця для нових файлів кеша.

Щоб очистити кеш в Safari відкрийте розділ “Налаштування” на iPhone або iPad. Виберіть “Сафарі”, прокрутіть вниз і виберіть “Очистити історію та дані веб-сайту”. Зверніть увагу, що це також призведе до видалення всієї історії відвіданих сторінок і файлів cookie.

Очистити кеш в Google Chrome можна, якщо натиснути на три горизонтальні точки в правому нижньому кутку. Виберіть “Налаштування” і перейдіть в розділ “Конфіденційність”. Оберіть “Очистити дані перегляду”. Вкажіть діапазон часу для видалення даних і тип даних, які потрібно видалити. Видалення паролів, даних перегляду і автозаповнення також призведе до видалення їх з Chrome на ПК або Mac, якщо увімкнена синхронізація Chrome.

Очистити кеш в Microsoft Edge можна також через меню трьох горизонтальних точок у центрі на нижній панелі. Виберіть “Налаштування”в меню, що з’явилося і натисніть “конфіденційність та безпека”. Вкажіть “Очистити дані перегляду”, після чого оберіть “Очистити дані перегляду” і вкажіть діапазон часу та тип даних для очищення. Натисніть “Очистити зараз” внизу, щоб видалити ці непотрібні дані.

Очистити кеш сторонніх додатків на iPhone

Деякі сторонні додатки поставляються з можливістю очищення свого кешу. Наприклад, можна прискорити роботу офіційного додатка Twitter на iPhone, очистивши його кеш.

Відкрийте офіційний додаток Twitter на iPhone або iPad. Натисніть на фотографію свого профілю в лівому верхньому кутку. Виберіть “Налаштування та конфіденційність” і натисніть “Спеціальні можливості, дисплей і мови”.

Оберіть “Використання даних”, після чого в розділі “сховище виберіть “Сховище мультимедіа” та натисніть “Очистити сховище мультимедіа”. Підтвердіть дію.

Повторіть цей процес для “Сховища веб-сторінок” і виберіть, чи хочете ви видалити всі дані з програми Twitter або лише з сайтів, які ви відвідали всередині нього.

Видалення та перевстановлення додатків

Не багато додатків пропонують можливість видалення кешу. Тому часто єдиною можливістю очищення кешу програми на iPhone та iPad є її видалення і повторна установка.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися