Project Aura: троє спадкоємців Google Glass

Окуляри Google Glass стали перспективним гаджетом, але у процесі роботи над ними виявили ряд серйозних недоліків. Тому цей проект закрили, але вдалі напрацювання перейшли в Project Aura. Останні мають бути зручнішими носимими пристроями.

Зараз інтернет-гігант працює над трьома спадкоємцями Glass, причому не всі вони мають екран. Дисплей є лише в однієї модифікації, яка розрахована на корпоративних користувачів. Решта девайсів обходяться без модуля візуалізації.

Найцікавіша версія – споживча, яка призначена для шанувальників активного способу життя. Управління гаджетом відбувається голосом, а звук передається через кістку прямо на барабанну перетинку.

Уперше публіка побачила Google Glass, які показують контент на мініатюрному екрані, під час презентації у 2012 році. Окуляри так і не вийшли з тестової стадії, проте у 2013 році бажаючі отримали можливість їх вільно купувати – пошуковий гігант почав продавати у США комплект розробника Google Glass Explorer Edition за ціною $1500. Пристрій можна використовувати для фотографування та зйомки відео, для відправлення знятого матеріалу по електронній пошті та через соціальні мережі. Для управління гаджетом використовуються голосові команди та сенсорна панель.

 

Спершу появу такого гаджета, як Glass, сприйняли з ентузіазмом, але із часом він почав спадати, а ключові розробники – займатися іншими проектами. Наприклад, Twitter припинив підтримку свого клієнта для цих окулярів. Окрім цього, у користувачів цих окулярів часто виникали різні проблеми: їх, наприклад, заборонили носити відвідувачам деяких ресторанів та кінотеатрів. Google Glass також навіть стали причиною цифрового похмілля – перший в історії пацієнт з таким розладом звернувся до медиків.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я