Неділя, 14 Липня, 2024

Як отримати функцію пошуку в паперових документах

Комбінація клавіш CTRL+F сьогодні знайома, мабуть, кожному. Адже вона дозволяє швидко відшукати потрібний шмат тексту в документах будь-якої величини. Мати подібну функцію для паперових матеріалів було б дуже зручно, і її можна отримати за допомогою смартфона чи планшета. Усе, що для цього потрібно, – вбудована в девайс камера та спеціальний додаток.

Утиліта для пошуку по паперових документах називається Ctrl + F, і вона безплатно доступна на Android. Фактично це програма-сканер з вбудованими засобами розпізнавання тексту. Складнощів при роботі з нею не виникає: треба запустити додаток та сфотографувати документ. Отримане зображення потім можна обрізати у вбудованому редакторі, щоб утиліта не обробляла зайвого.

11

Наступним кроком вкажіть мову, якою написаний текст на папері, та почекайте певний час. Тривалість розпізнавання символів залежить від потужності процесора мобільного гаджета. Після завершення цього процесу на екрані з’явиться кнопку пошуку. Тапніть по ній та введіть слово чи фразу, яку потрібно знайти. При цьому додаток працює в реальному режимі часу і під час набору пошукової фрази фільтруватиме результати. Наприкінці ви побачите картинку документа, на якій кольором підсвічено знайдені збіги.

Відразу після інсталяції програма підтримує лише три мови. Російську та українську необхідно додатково завантажити. Це можна зробити в підменю Manage language.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися