Три факти від Visa про біометричні платежі

humb impression to make payment in pharmacy

За прогнозами експертів, до 2019 року у світі відбуватиметься більше 5 млрд транзакцій, у яких для підтвердження особистості використовують біометрію. У 2015 році таких платежів було всього 130 млн. Платіжні системи також зацікавлені в біометричних новаціях й активно досліджують їх. Ось три факти, які експерти Visa знайшли під час свого дослідження Biometric Payments Study 2016.

  1. Біометрію хочуть спробувати

Існує великий попит на біометричні платежі: близько 68% респондентів відповіли, що хочуть використовувати біометрію як метод аутентифікації. Магазини, особливо онлайнові, також зацікавлені в подібній технології. Адже сьогодні близько 31% клієнтів не доводять купівлі до кінця через недостатню безпеку онлайн-платежів.

Більша половина респондентів (51%) вважає, що біометрична аутентифікація може зробити оплату швидшою, легшою та безпечнішою. Третина опитаних (33%) бачить перевагу в тому, що навіть при втраті мобільних телефонів їхні дані залишаться в безпеці.

  1. Відбитки – найкращі

Дослідження Visa показало, що з розвитком мобільних платежів, запуском Apple TouchID і системи від Samsung користувачі поступово ознайомилися з новою технологією для здійснення транзакцій. З усіх видів доступних біометричних технологій 81% користувачів вважають найнадійнішою аутентифікацію за допомогою відбитка пальців, 76% – сканування райдужної оболонки ока. А ось до розпізнавання голосу або особи скептичне ставлення – за них голосують 12% і 15% респондентів.

  1. Двофакторна аутентифікація обов’язкова

Близько 73% респондентів стверджують, що застосування біометрії спільно з ще одним видом аутентифікації є ідеальною формою ідентифікації власника рахунку. Найчастіше це код у SMS на вказаний номер телефону. Дослідження показало, що 69% користувачів вважають звичні паролі недостатньо безпечними, а 72% – переконані, що їх змінять уже через десятиліття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я